Balení a kvalita čaje

Balení čaje a ostatního zboží

  • Sypané čaje standardně balíme do znovu uzavíratelného sáčku z metalizované fólie.
  • Lisované čaje jsou baleny v originálních papírových obalech a celek pak v zatavených PE (průhledných) sáčcích.
  • Vzorky jsou baleny do jednorázových (zatavených) sáčků z metalizované fólie.
  • Ostatní zboží je dle jeho povahy zabaleno do bublinkové fólie, papírového obalu nebo krabice. Vždy je baleno tak, aby bylo dostatečně chráněno před poškozením během přepravy.

Sáčky jsou před odesláním zataveny. Je tak zaručeno, že během přepravy nemůže dojít k vysypání čaje, znehodnocení nebo krádeži části obsahu.

Kvalita čaje

Nejen v samotné Číně, ale též i na našem trhu se můžeme setkat s odlišným značením kvality sypaného čaje. Někteří užívají značení ve formě A tříd (čím více A, tím vyšší kvalita) a někteří zase anglické označení (Premium, Supreme apod.). My jsme se rozhodli toto značení nepřebírat a čaje označovat pouze jejich názvy. Kvalita nabízených čajů je zajištěna pečlivým výběrem a několikerými degustacemi před jejich koupí. Prostě a jednoduše nabízíme takové čaje, které sami rádi popíjíme a nebáli bychom je nabídnout svým nejlepším přátelům.

Lisované čaje jako je Pu'er, Liuan, Liubao apod. nemají přesně definované kvalitativní třídy. Ve většině případů se o kvalitě čaje dozvíte v podrobném popisu čaje. Při jejich výběru se držíme stejné myšlenky jako u čajů sypaných a to výběrem jen kvalitních čajů.


SLAVNÉ ČAJE ČÍNY, © 2010 - 2018