Poštovné a platba

Nabízíme několik možností, jak objednané zboží můžeme doručit k vám domů. Je jen na vás, kterou z nabízených služeb využijete.

Objednané zboží expedujeme do dvou pracovních dnů od objednání/zaplacení v závozních dnech pondělí, středa a pátek (platí při objednání/zaplacení do 17 hod. předcházejícího dne).

Při objednávce nad 2000 Kč s DPH je poštovné po ČR zdarma
- platí při platbě předem.

Upozornění: Poštovné zdarma (pouze pro ČR) není generováno automaticky. Při splnění podmínek se ve způsobu dopravy zobrazí možnost "Doprava zdarma", kterou je nutno vybrat. Děkujeme za pochopení.

Česká pošta - Balík Do ruky

Balík do rukyPřijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Pozn.: Balík bude podán na pobočce Zásilkovna.cz, která je následně předá přepravci České pošty.

Doba dodání: D + 2

Zásilkovna

Zásilkovna.czSlužbu zajišťuje společnost Zásilkovna s.r.o. Společnost Zásilkovna provozuje nejširší síť nezávislých výdejních míst Z-Point v České republice.

Princip je jednoduchý. Ze seznamu výdejních míst Z-Point si vyberete to, které Vám nejlépe vyhovuje. My Vaši objednávku na vybranou pobočku necháme doručit. Na pobočce Z-Point si ji můžete vyzvednout cestou z práce nebo z obchodu. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách Zásilkovna.cz.

Zásilkovna Vás informuje prostřednictvím sms nebo e-mail, jakmile bude zásilka připravena k výdeji a pokud zrovna nebudete mít čas, chuť či cestu, pak si ji budete moct vyzvednout kdykoli v následujícím týdnu.

Doba dodání: obvykle D + 2

Pozn.: Službu Zásilkovna nelze využít pro zaslání křehkého zboží (keramika, sklo apod.).

Zásilka  na Slovensko

Zásilkovna.czZásilky na Slovensko jsou zasílány prostřednictvím společnost Zásilkovna s.r.o. (viz výše) a jejich smluvních přepravců. Zboží Vám bude doručeno na některé z mnoha výdejních míst. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách Zásilkovna.cz.

Doba dodání: obvykle D + 3 (negarantováno)

Pozn.: Službu nelze využít pro zaslání křehkého zboží (keramika, sklo apod.). V případě objednání křehkého zboží nás předem kontaktujte pro zjištění ceny poštovného. 

Platební podmínky

Kupní cenu za dodávané zboží je možno, dle volby kupujícího, zaplatit následujícími způsoby:

  • Bankovním převodem pouze pro Českou republiku č.ú.: 670100-2208260513/6210 (mBank)
  • Dobírkou České pošty pouze por Českou republiku (při platbě prostřednictvím dobírkového si prodávající bude účtovat poplatek 36 Kč)
  • Dobírkou Zásilkovna.cz pro Českou republiku i Slovensko (při platbě prostřednictvím dobírkového si prodávající bude účtovat poplatek 15 Kč)
Země Hmotnost objednávky [g] Způsob platby
0-4999
Poštovné a platební podmínky platné od 1. 1. 2018 (ceny vč. 21% DPH)
Česká republika Zásilkovna.cz - výdejní místo 49 Kč

- Bankovní převod
- Dobírka České pošty (poplatek 36 Kč)
- Dobírka Zásilkovna.cz (poplatek 15 Kč)

ČP Balík do ruky 89 Kč
Slovensko Zásilkovna.cz - výdejní místo 79 Kč - Dobírka Zásilkovna.cz (poplatek 15 Kč)
Neúčtujeme žádné skryté poplatky jako např. balné.

SLAVNÉ ČAJE ČÍNY, © 2010 - 2018