Kao Cha Guan - džbánek na přípravu „praženého čaje“ + vzorek 2016 Huang Pian ZDARMA

Kao Cha Guan - džbánek na přípravu „praženého čaje“ + vzorek 2016 Huang Pian ZDARMA
Kao Cha Guan - džbánek na přípravu „praženého čaje“ + vzorek 2016 Huang Pian ZDARMA Kao Cha Guan - džbánek na přípravu „praženého čaje“ + vzorek 2016 Huang Pian ZDARMA Kao Cha Guan - džbánek na přípravu „praženého čaje“ + vzorek 2016 Huang Pian ZDARMA Kao Cha Guan - džbánek na přípravu „praženého čaje“ + vzorek 2016 Huang Pian ZDARMA
Originální ručně vyráběný džbánek Kao Cha Guan [烤茶罐] od českého keramika Petra Jurníčka. Vyrobeno z kvalitní hlína, vypáleno v peci na dřevo. Vnitřek není glazován. Na...
Dostupnost: Na skladě
Model: PR0017
Cena: 438 Kč
Bez daně: 362 Kč

Originální ručně vyráběný džbánek Kao Cha Guan [烤茶罐] od českého keramika Petra Jurníčka. Vyrobeno z kvalitní hlína, vypáleno v peci na dřevo. Vnitřek není glazován. Na povrchu se díky popelovému náletu vytváří neopakovatelný povrch podobný glazuře. Díky tomu je každý kus originál – pokud si přejete konkrétní kus, vyberte si z obrázku níže a při objednávce napište číslo vybraného kusu do komentáře. My se vám následně ozveme zda je daný kus ještě kdispozici.

  • Rozměry: 
    • spodní průměr: 5 cm
    • prostřední průměr: 9 cm
    • horní průměr: 7 cm
    • výška: 10 cm
  • Objem: cca 250 ml

K tomuto produktu obdržíte ZDARMA vzorek čaje 2016 „Slavné čaje“ Manzhuan Gu Shu Huang Pian Bing Cha Pu-erh.

Příprava čaje metodou „Kao Cha“

Prvním krokem je zahřátí džbánku nad plamenem, které připraví nádobu pro přípravu a zároveň odstraní případné nečistoty.

Odměřené množství čaje (nejlépe velkolistý Sheng Pu-erh nebo listy Huang Pian) se vsype do prázdného džbánku. Džbánek respektive čaj se zahřeje/opraží nad plamenem. Důležité je, aby zahřátí proběhlo rovnoměrně a nedošlo ke spálení čaje. Zahřívání probíhá tak dlouho, dokud se ze džbánku nezačne linout vůně čaje. V tomto okamžiku se do nádoby nalije vřící voda (nikdy nenalévejte do džbánku studenou vodu!). Ještě chvíli se vrátí nad plamen. Poté se již sleje rovnoměrně do připravených předehřátých šálků. Následně se čaj rychle prolévá vroucí vodou (krátké louhování) tak dlouho, dokud konzumentům chutná. Pozor! Čaj připravený tímto způsobem je velice silný.

Souhrn
Objem: cca 250 ml
Rozměry: spodní průměr: 5 cm prostřední průměr: 9 cm horní průměr: 7 cm výška: 10 cm
Manufaktura: autorská keramika Petr Jurníček
Balení: 1 ks džbánku
Země původu: Česká republika

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Captcha
SLAVNÉ ČAJE ČÍNY, © 2010 - 2018